Литературные встречи

Творческий союз поэтов и прозаиков. Свободная публикация.
Текущее время: 29 мар 2024, 03:20

Часовой пояс: UTC + 3 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 56 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: В сугробе (конкурсная гостиная)
СообщениеДобавлено: 22 янв 2014, 02:02 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 23 ноя 2011, 21:31
Сообщений: 596
Очков репутации: -56

Добавить очки репутацииУменьшить очки репутации
вот что пишут дети вконтакте-

Дивний наш народ. Коли настає Беркут - головна кричалка у людей «Стоїмо! Стоїмо!». Самі малодушні і даремні - тікають, але чоловіки залишаються на позиціях. Коли пішла чутка про снайперів на дахах - люди прийшли з лазерними указками і прожекторами зліпити стрільців. Коли стало ясно, що від офіційної преси ми нічого не почуємо - з'явився постійний, налагоджений потік інформації через соц.мережі. Коли з'ясувалося, що за журналістам прицільно стріляють, журналісти просто зняли розпізнавальні знаки «преса». У регіонах народ блокує внутрішні війська, які мобілізують на Київ (Львів, Одеса, Рівне, думаю багато хто інші міста). Людей заарештовують - до них їдуть адвокати. Люди зникають - їх шукає весь Київ. Люди виходять з бойцовыми собаками, в саморобних протигазах, самі ловлять бандитів, залишають свої машини в якості барикад на площі, скуповують всі ліки в місті і тягнуть їх на Майдан. Музиканти всю ніч на морозі грають для людей. Благовидні бабульки несуть на Грушевського склотару для коктейлів Молотова. Я не знаю, що буде далі, але після всіх цих подій ми точно повинні позбутися від наших національних комплексів меньшовартості раз і назавжди.
Мне нравится 24
6
6 минут назад

_________________
Было слово у Бога и слово было бог


Пожаловаться на это сообщение
Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: В сугробе (конкурсная гостиная)
СообщениеДобавлено: 22 янв 2014, 08:52 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 06 фев 2013, 11:27
Сообщений: 660
Очков репутации: 159

Добавить очки репутацииУменьшить очки репутации
Сколько ж лет тому дитяти, что он так гладенько пишет, прям как журналист? :D


Пожаловаться на это сообщение
Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: В сугробе (конкурсная гостиная)
СообщениеДобавлено: 22 янв 2014, 13:28 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 23 ноя 2011, 21:31
Сообщений: 596
Очков репутации: -56

Добавить очки репутацииУменьшить очки репутации
Цитата:
прям як журналіст?


Оля,студенты КНУ им. Т. Шевченко , а ты думала я с кем переписываюсь, тока с пердунами которые живут уже только ради кормежки своей жопы? Это молодежь,кстати сегодня мусора застрелили троих, но народ победить нельзя!

_________________
Было слово у Бога и слово было бог


Пожаловаться на это сообщение
Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Трёп вилиса
СообщениеДобавлено: 22 янв 2014, 15:25 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 23 ноя 2011, 21:31
Сообщений: 596
Очков репутации: -56

Добавить очки репутацииУменьшить очки репутации
напихайте в свои дырки мясо и колбасы
духа нет в умершем теле
быть частицей биомассы
ваши жопы захотели

_________________
Было слово у Бога и слово было бог


Пожаловаться на это сообщение
Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: В сугробе (конкурсная гостиная)
СообщениеДобавлено: 23 янв 2014, 23:50 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 23 ноя 2011, 21:31
Сообщений: 596
Очков репутации: -56

Добавить очки репутацииУменьшить очки репутации
Оля,а вот спецом для тебя:

Дякую вам, Вікторе Федоровичу!
Оксана ДУДАР, журналіст інтернет-видання "Новий погляд"

Саме так, я дякую Віктору Федоровичу Януковичу. Дякую за те, що моя 13-річна донька, яка ще вчора не цікавилися нічим, окрім смартфонів та корейської поп-музики, сьогодні стежить за новинами, а в групах в соціальних мережах не обговорює макіяж, лахи і хлопців, а вступає в непримиренну боротьбу з тими, хто намагається нападати на майданівців.

Дякую вам, Вікторе Федоровичу, за сусіда Петра, який ще вчора думав, куди поїхати на заробітки, щоб зробити євроремонт, купити дружині шубу, а дітям планшети і ноутбуки. Сьогодні він одягнув помаранчеву каску і став на барикаду пліч-о-пліч з таким же, як і він чоловіком Іваном-Романом-Василем-Михайлом, який вчора ще теж думав про те, як назбирати грошей і влітку відвести родину до Єгипту чи бодай Туреччини.

Дякую вам, Вікторе Федоровичу, за студентів, яких ще вчора не цікавило нічого, окрім того, як скласти сесія, згодом отримати диплом і кудись «звалити». Сьогодні вони борються за своє майбутнє, щоб нікуди «не звалювати».

Дякую вам, Вікторе Федоровичу, за українських лікарів, які ще вчора прийом хворого починали з того, у скільки йому обійдеться лікування. Сьогодні вони самовіддано бігають під кулями, рятуючи поранених, скалічених. Сьогодні вони готові приймати в інших областях, якнайдалі від Києва, майданівців, аби захистити їх від переслідувань. Сьогодні вони не чекають закінчення зміни, а готові без перепочинку працювати добами.

Дякую вам, Вікторе Федоровичу, за батьків, які ще вчора думали тільки про те, як нагодувати свою дитину, одягнути і вивчити. Сьогодні вони думають, як зробити, щоби майбутнє їхньої дитини було кращим.

Дякую вам, Вікторе Федоровичу, за народ, який ще вчора називали «лінивим», «байдужим», «несвідомим», «непатріотичним», який ще вчора ділили на Схід і Захід. А сьогодні мій народ стоїть на барикадах, захищаючи свою свободу. Стоїть Петро з Тернополя поряд з Максимом з Полтави чи Володимиром із Дніпропетровська. Вони досі ніколи не бачили один одного, а сьогодні готові захистити друга, закривши його своїм тілом від кулі. Дякую за Олю, яка ще вчора ходила по подіуму, а на запитання, що для неї найважливіше у світі, відповідала: «Мир у всьому світі». Сьогодні вона цілодобово стоїть на Майдані, готуючи змореним чоловікам чай і канапки, і ніяка сила не змусить її покинути пост. Дякую за дідуся і бабусю, які віддають все, що відкладали роками, щоб бодай так допомогти тим, хто на холоді, недосипаючи і недоїдаючи, ризикуючи життя боронять свою країну, яку хочуть загнати у рабство.

Дякую вам, Вікторе Федоровичу, за вашу ненависть до власного народу, бо чим більше ви його ненавидите, тим більше це його об’єднує у боротьбі проти вас.

_________________
Было слово у Бога и слово было бог


Пожаловаться на это сообщение
Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Трёп вилиса
СообщениеДобавлено: 24 янв 2014, 12:59 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 10 апр 2010, 20:09
Сообщений: 1351
Очков репутации: 264

Добавить очки репутацииУменьшить очки репутации
Ой какая хорошая идея, еще бы Вилис понял, что ему именно тут трепаться. Но я честно обещаю если увижу в другое теме постараюсь перенести сюда :D


Пожаловаться на это сообщение
Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Трёп вилиса
СообщениеДобавлено: 24 янв 2014, 16:18 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 23 ноя 2011, 21:31
Сообщений: 596
Очков репутации: -56

Добавить очки репутацииУменьшить очки репутации
Зага,Россия ввела на ураину войска, это третья мировая война,русь,это не безыдейные россияне,которые токо трепаться и могут, и снимать фильмы героев мусоров,вы писатели Толстого что не читали, чему вы учите своих детей,страху? вместо гусаров спите с мусорами и бизнесменами, имитируя оргазм...

_________________
Было слово у Бога и слово было бог


Пожаловаться на это сообщение
Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Трёп вилиса
СообщениеДобавлено: 24 янв 2014, 21:57 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 06 фев 2013, 11:27
Сообщений: 660
Очков репутации: 159

Добавить очки репутацииУменьшить очки репутации
Марк! И ЧО ты хотел этим сказать? =-O Что какой-то писака, чего-то накалякал(возможно, спьяну), а я должна верить!? Читай классиков! Маяковский ещё в прошлом веке сказал: "мало ли, что можно в книжках намолоть"
Кстати, никто меня по Киеву не водил! Мы проехали на машине через весь Киев. Никаких пожаров, огня, войск, стрельбы и прочего( о чём ты тут кричишь во всё горло), в глаза не видали!


Пожаловаться на это сообщение
Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Трёп вилиса
СообщениеДобавлено: 25 янв 2014, 00:53 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 10 апр 2010, 20:09
Сообщений: 1351
Очков репутации: 264

Добавить очки репутацииУменьшить очки репутации
Вилис, российских войск в Киеве нет, тебя обманули. Я это знаю непонаслышке. А будешь клеветать на Россию - забаню)))))


Пожаловаться на это сообщение
Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Трёп вилиса
СообщениеДобавлено: 25 янв 2014, 04:46 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 23 ноя 2011, 21:31
Сообщений: 596
Очков репутации: -56

Добавить очки репутацииУменьшить очки репутации
Зага, давай на секс поспорим,если я прав,то я тебя выебу,если нет,то ты меня?

_________________
Было слово у Бога и слово было бог


Пожаловаться на это сообщение
Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 56 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6  След.

Часовой пояс: UTC + 3 часа [ Летнее время ]



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы можете начинать темы
Вы можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Вы можете создать форум бесплатно PHPBB3 на Getbb.Ru, Также возможно сделать готовый форум PHPBB2 на Mybb2.ru
Русская поддержка phpBB